po 25. 5.

|

Microsoft Teams

CO NOVÉHO? AUTODESK INVENTOR 2021 (1)

cadconsulting s.r.o. pořádá online hodinový webinář nabitý novinkami a vylepšeními v nové verzi Autodesk Inventoru 2021, jako jsou AnyCAD (spolupráce s Revitem), iLogic, práce s plechy, sestavy, generátor rámů, tmavý vzhled a další.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
CO NOVÉHO? AUTODESK INVENTOR 2021 (1)

Čas a místo

25. 5. 2020 14:00 – 18:00

Microsoft Teams

O události

Rádi bychom se s Vámi potkali osobně, ale s ohledem na okolnosti, to ještě nějaký čas nepůjde. Využijme technologických vymožeností a spojme se virtuálně. Víme, že to není jednoduché (hluk domácnosti, děti při učení 😀), slibujeme, že webinář bude maximálně hodinu a budete mít vypnutý mikrofon 🎙️ Představíme si nejžhavější novinky a vylepšení v nové verzi Autodesk Inventoru 2021, jako jsou AnyCAD (spolupráce s Revitem), iLogic, práce s plechy, sestavy, generátor rámů, tmavý vzhled a další.

Kdy webinář proběhne? 

Pokud o to projevíte zájem, webinář navštíví Váš home-office v úterý  29. dubna 2020 ve 14.00–15.00 h na platformě Microsoft Teams (instalace Teams není nutná, stačí se připojit online).

Kdo vás webinářem provede? 

Vít Oczko jako technický konzultant, ve firmě, která se zabývala prodejem a implementací software, vytvářel a uváděl v praxi komplexní řešení pro strojírenské společnosti. Dále pracoval jako projektant hliníkových fasád. Nyní je senior technický konzultant v cad consulting se zaměřením na efektivizaci pracovních postupů a správu dat pro klíčové klienty.

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

  • Vstupenka ZDARMA

    0,00 Kč

    0,00 Kč

    0

    0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost